O mnie

ŚWIATŁO I CHWILA to nazwa zdecydowanie nieprzypadkowa, przeciwnie - określająca dokładnie to, czego szukam za każdym razem, gdy moje oko, zamknięte w ramach wizjera, usiłuje wykroić z ogromnej rzeczywistości mały kawałek tego, co ciekawe, intrygujące, czasem piękne.

Fotografując w dniu ślubu, szukam na twarzach młodej pary i bliskich jej osób spontanicznych emocji a  otaczającą ich rzeczywistość traktuję jako doskonałe tło do podkreślenia charakteru uroczystości. Życzliwość, którą tego dnia obdarzą Was goście, będzie najpiękniejszym prezentem, jaki otrzymacie. Chwile pełne łez, wybuchów śmiechu, przyjacielskich gestów… warte są zatem zatrzymania na dłużej - ocalenia przed nielitościwym upływem czasu i ulotnością pamięci. Moim zadaniem jest pozwolić im przetrwać w postaci ciepłych, artystycznych fotografii, do których z radością będziecie wracać przez lata.


Jeśli pragniecie, aby reportaż nie był tylko chłodnym zapisem przebiegu uroczystości, serdecznie zapraszam przed swój obiektyw. Na pewno odnajdziemy wspólny język i w dniu ślubu strach przed fotografem będzie dla Was czymś niedorzecznym i zupełnie niezrozumiałym.


Fotografuję profesjonalnym sprzętem reporterskim i ogromną wagę przywiązuję do jakości każdego pojedynczego zdjęcia. Wykonuję reportaże z uroczystości oraz sesje portretowe (także dziecięce, rodzinne, brzuszkowe, narzeczeńskie, ślubne...). Staram się tworzyć fotografie ponadczasowe i subtelne. Wszystkie osoby, które zainteresowane są pozowaniem przed moim obiektywem, proszę o kontakt mailowy:
foto@swiatloichwila.pl 
lub telefoniczny: 796-16-77-16

Fotografuję głównie w Trójmieście, ale otwarta jestem również na dalsze eskapady - to, co nieznane i nowe inspiruje najmocniej.

Zapraszam zatem do swojego świata kolorowych i czarno-białych kadrów...
foto@swiatloichwila.pl